Kilka słów o Camerapixo

Proszę nie spiesz się i przeczytaj te kilka słów o Camerapixo. Poznaj wydawców, zobacz kim jesteśmy i co robimy, a przede wszystkim co mamy do zaoferowania dla ciebie jako fotografa.

Odkryj Camerapixo

Witamy wszystkich pasjonatów fotografii, tych, dla których fotografia jest czymś więcej oraz tych, którzy zajmują sie fotografią profesjonalnie na codzień. Ten krótki opis pozwoli wam zrozumieć, czym jest Camerapixo i co ma do zaoferowania. Szczerze wierzymy, iż jest on wystarczający. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy, możesz się z nami skontaktować, chętnie pomożemy lub odpowiemy na twoje pytania. Camerapixo jest twoim globalnym źródłem do fotografii. Z nami możesz publikować swoje fotografie w magazynach, tworzyć portfolia, poznawać fotografów z całego świata. Możesz także wypełnić aplikację na międzynarodową legitymację prasową. Tak więc inspiruj się i ucz od najlepszych. Cały serwis dostępny jest w języku angielskim.

Publikacje Fotograficzne

Z dedykacją promujemy prace fotografów z całego świata. Specjalizujemy się w projektowaniu i publikowaniu fotograficznych magazynów, cyfrowych książek, cyfrowych albumów fotograficznych i portfolii. Camerapixo to międzynarodowy magazyn fotograficzny poświęcony kreatywnej fotografii. Publikowany jest w języku angielskim. Camerapixo prezentuje portfolia fotografów z całego świata, znanych, mniej znanych, początkujących. Magazyn promuje fotografów, inspiruje, pokazuje szeroki wymiar fotografii. Publikowanie się ma jednak znaczenie!

Magazyny tematyczne

Camerapixo - Hot Shots - Fineart - Nature - Black and White - Pose and Style - PRESS.ID - Wedding - InsideOut - Photography Awards - Limited Photo Edition

Inspirujący Fotografowie

Poznaj fotografów z całego świata, wymień wiedze i doświadczenia. Połącz się z najbardziej cenionymi fotografami w branży. Dołącz już dziś, STWÓRZ PROFIL, opublikuj swoją fotografie. Promuj swoją fotografie, usługi, warsztaty, imprezy i wiele innych... Możesz wybrać profil, który będzie najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb: SCOUT, EXPLORER lub PUBLISHER, który pomoże Ci  wypromować twoją fotografię. Spójrz na tabele porównawczą profilów. Dołącz teraz i skorzystaj z wszystkich możliwości.

Zasoby fotograficzne

Zasoby fotograficzne są najbardziej poszukiwane przez fotografów. Na stronie Camerapixo znajdziesz informacje o warsztatach fotograficznych, eventach, sprzęcie oraz serwisach i ofertach. Tworzymy wiarygodne zasoby koncentrując się na edukacyjnej stronie fotografii. Jako fotograf mający profil SCOUT, EXPLORER lub PUBLISHER na Camerapixo.com możesz tworzyć i dodawać takie zasoby. Wszystkie zasoby są przez nas sprawdzane. Dbamy o ich jakość. Zasoby fotograficzne są również świetnym dodatkiem marketingowym dla fotografów jak i firm.

Legitymacja Prasowa
dla niezależnych
fotografów

Jeśli jesteś fotografem specjalizującym się w reportażach, fotografii ulicznej, sportowej, eventowej i fotografii podróżniczej to mamy dla Ciebie ciekawą ofertę. Camerapixo Press ID (Międzynarodowa Legitymacja Prasowa) pozwala uzyskać wstęp na różne kulturalne eventy. Przyznawana jest niezależnym fotografom (wymagane wypełnienie aplikacji). Press ID Card jest akceptowana na całym świecie. Wraz z legitymacją fotograf otrzymuje roczne wsparcie redakcji przy staraniu się o akredytację. Pocztą wysyłany jest oficjalny certyfikat wraz z wydrukowanymi legitymacjami, mała i dużą oraz identyfikator dla pojazdów. W zestawie również dedykowana smycz z nadrukiem PRESS. Wypełnij i wyślij aplikacje już teraz

Fotografia Prasowa

Magazyn Camerapixo PRESS.ID jest poświęcony fotografii reportażowej, ulicznej, podróżniczej, sportowej, eventowej. Publikacja ta dostępna jest na internecie w wersji cyfrowej. Prezentujemy w niej profesjonalny fotoreportaż z całego świata. Fotoreportaże są częścią dziennikarstwa i skupiają się na użyciu obrazów aby opowiedzieć historię. Fotografowie z profilami SCOUT,  EXPLORER i PUBLISHER mają szansę na publikację w tym wydaniu. Również posiadacze Międzynarodowej Legitymacji Prasowej mogą opublikować w niej swoje prace. Bądź widoczny na całym świecie. 

Zobacz nasze aktualne wydanie poświęcone fotografii prasowej.

Profesjonalne usługi
dla fotografów

Zespół Camerapixo oferuje usługi projektowania, które są przyjazne klientom. Przekształcamy Twoje pomysły w produkt, który pracuje dla Ciebie. Od koncepcji do realizacji zapewniamy fachowe doradztwo podczas pracy z projektem. Z dbałością o szczegóły dopasujemy projekt do konkretnych potrzeb i oczekiwań, a skupimy się na twoim celu biznesowym.

Reklamuj się z nami na naszych stronach serwisu i dotrzyj do potencjalnych klientów na całym świecie. Camerapixo oferuje reklamodawcom zintegrowane programy reklamowe i promocyjne, aby mogli dotrzeć do naszej społeczności fotografii i publiczności. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą skontaktuj się z nami.

Współpraca
z Camerapixo

Idea partnerstwa z Camerapixo jest promowaniem alternatywnych perspektyw w społeczności i kulturze. Fotografie są tak różne, jak osoby, które je tworzą. Efektem końcowym jest kolekcja współczesnej pracy i sieci, gdzie fotografowie mogą się połączyć i pomagać sobie nawzajem w budowaniu kariery. Ideą Expert Pro Team jest właśnie powyższym.

Dolączenie do Camerapixo Pro Expert Team oznacza więcej niż tylko promowanie swojej fotografii, wszyscy jesteśmy napędzani pasją i dzięki temu możemy stworzyć platformę do popieraniai artystycznych i utalentowanych fotografów. Jeśli chcesz być częścią zespołu, prosimy o kontakt z nami.

Jesteśmy na
Facebook

Grupa Being Published Matters to szybko rozwijająca się społeczność utalentowanych artystów, którzy są bardzo zaangażowani i wykonują wspaniałą pracę przeglądając wszystkie zamieszczone zdjęcia.

We use cookies on this website to enhance your user experience. You can change your cookie settings at any time in your browser. Otherwise, we will assume you are OK to continue. Read more